O nas

 

 

     

Pieter Smit specjalizuje się w wykonywaniu transportu,  technicznej realizacji  produkcji teatralnych , koncertów pop i rock, rozrywki na żywo i imprez sportowych w całej Europie. Skutecznie  łącząc specjalistyczne umiejętności , Pieter Smit zajmuje wysoką pozycję  na rynku . W oparciu o wieloletnie doświadczenie , staliśmy się jednym z wiodących dostawców usług transportowych dla przemysłu rozrywkowego w Europie.    

Jesteśmy znani z naszej wiedzy i naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych usług. Nasi pracownicy  nie tylko dbają o przygotowanie trasy, ale także pomagają  w montażu i  demontażu . Najlepszy sprzęt jest to Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu , gdzie nasi pracownicy będą asystować i oferować rozwiązania  dostosowane do Państwa życzeń i potrzeb.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne dla europejskich tras, w tym temperatury kontrolowanego przechowywania, pomocy i nadzoru, wynajem kontenerów , autobusów turystycznych luksusowych , formalności celnych i międzynarodowego frachtu lotniczego i morskiego.

Nasza działalność opiera się na zaufaniu , którym nas Państwo obdarzacie.

Bierzemy odpowiedzialność za środowisko bardzo poważnie dlatego nasze pojazdy wyposażone są z roku na rok w najczystsze dostępne na rynku silniki.

Aby uzyskać więcej informacji , prosimy o wysłanie e -maila na adres info@pietersmit.com lub o telefon na numer +48 501421134

 

 

 

Historia


Pieter Smit założył swoją firmę w 1978 roku posiadając zaledwie jeden pojazd ciężarowy. Połączył on swoją pasję do żywej rozrywki z silną świadomością biznesową aby przeobrazić  początkujące przedsiębiorstwo w globalnego i europejskiego lidera na rynku.

Od samego początku, Grupa Pieter Smit  napędzana była zdecydowaniem, innowacyjnością, elastycznością i bezkonkurencyjnym  poświęceniem dla swoich klientów i ich działalności.

Przez dziesięciolecia, Grupa Pieter Smit znacznie zwiększyła zakres swojej działalności. Nasze usługi teraz obejmują  obsługę logistyczną teatrów, muzyki na żywo,  imprez sportowych oraz montaż i techniczną realizację wszelkich wydarzeń kulturalnych.

Nasz oddział Global Pieter Smit  działa na całym świecie i opiera się na silnej sieci lokalnego wsparcia ekspertów. Nasz międzynarodowy zespół będzie zawsze gotów znaleźć odpowiednie, innowacyjne i efektywne rozwiązania do swoich potrzeb.

Osobiste uwagi i zaangażowanie mają najwyższy priorytet.