Logistyka projektu

 

Zarządzanie frachtem

     

Global Pieter Smit jest głównym działem zajmującym się  dostarczaniem usług w zakresie międzynarodowego transportu świata rozrywki, motoryzacji i sportu motorowego. Oferujemy innowacyjne rozwiązania i jesteśmy w stanie dosłownie wysłać cokolwiek w dowolne  miejsce. 15 lat doświadczenia oddziału w międzynarodowej logistyce lotniczej i morskiej wspierana jest globalną siecią wiarygodnych partnerów. Bez względu na ciężar czy objętość, wraz z naszymi partnerami możemy zapewnić, że ładunek zawsze dotrze bezpiecznie i szybko.

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, partnerami i dostawcami, aby znaleźć skuteczne rozwiązanie, dostosowane do potrzeb, niezależnie od drogi dostarczenia, ładunki muszą  zawsze bezpiecznie dotrzeć.

Dlatego  możemy zagwarantować, że transport jest w dobrych rękach i śledzimy jego przebieg od początku do końca.

 

 

 

Przez ponad 15 lat nasz dział zarządzania flotą zajmuje się przewozem towarów z dziedziny rozrywkowej drogą lądową, morską i lotniczą. Zawsze można liczyć na nasz zespół będący w stanie wymyśleć innowacyjne i wydajne rozwiązania.

Doskonałość operacyjna , indywidualne podejście i zaangażowanie to nasze priorytety we wszystkim co robimy . Aby pokazać nasze zaangażowanie w obsługę klienta , współpracujemy wyłącznie z przewoźnikami i liniami żeglugowymi , które mają na swoim koncie osiągnięcia w dostarczaniu najwyższej jakości usług . Global Pieter Smit jest oficjalnym partnerem " światowej grupy towarowej " ,sieci podobnie myślących, profesjonalnych i niezależnych agentów.

Aby uzyskać więcej informacji , prosimy odwiedzić stronę:

www.globalpietersmit.com